LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 04. augusts
Romāns, Romualds, Romualda
Ludza
Intermittent clouds
21°C
 
A A A

Skolas ielas 18 siltināšanas projektā noteikts tehnoloģiskais pārtraukums

LIAA_logo_2

 

Skolas_iela18_siltinasanaProjektā „Daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas siltināšana” (Nr. L-DMS-12-0493 (identifikācijas Nr. DMS/3.4.4.1.0/12/09/414) Ludzā, Skolas ielā 18 ir izsludināts tehnoloģiskais pārtraukums, jo būvdarbus turpināt neatļauj laika apstākļi. Būvdarbi tiks turpināti pavasarī, kad to ļaus ārgaisa temperatūra. Visticamāk, darbi atsāksies aprīlī.

2012. gadā tika veikta kāpņu telpas durvju nomaiņa, kāpņu telpas logu nomaiņa un  jumta seguma nomaiņa. Pavasarī, atsākoties darbiem, paredzēts veikt ārsienu, cokola, bēniņu un pagraba pārseguma siltināšanas darbus. Būvdarbus veic uzņēmums SIA „Rēzeknes pilsētas Delta”. Būvdarbi tika uzsākti 2012.gada 03.septembrī un tos plānots pabeigt līdz 2013.gada augustam.

Daudzdzīvokļu mājas Skolas ielā 18 pilnvarotā persona Regīna Bondareva

 

 

coloring.cool