LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 29. novembris
Ignats, Virgīnija
Ludza
Flurries
-1°C
 
A A A

Šķita, ka jau ielikām punktu. Izrādās, ka tas bija komats

Picture12014. gada rudenī Tirgus, Rekašova un Kr.Barona ielas ieguva jaunu melnu segumu ES finansētā projekta „Transporta infrastruktūras sakārtošana uzņēmējdarbības veicināšanai un tūrisma attīstībai Ludzas pilsētā” ietvaros, kuru Ludzas novada pašvaldība īsteno jau kopš 2013. gada jūnija. Pēc veikto būvdarbu izmaksu aprēķināšanas noskaidrojās, ka projektā ir ievērojama ekonomija – ap 700 000 EUR, un Ludzas novada pašvaldība ieguva iespēju izmantot šo summu papildus ielu rekonstrukcijai. Uz to brīdi bija gatavi divu ielu rekonstrukcijas tehniskie projekti – Liepājas ielas posmam no Raiņa ielas līdz Jelgavas ielai un Blaumaņa ielas posmam no Biržas ielas līdz Jelgavas ielai. Maijā šajos ielu posmos sāksies darbi, kas vienlaikus priecēs un bojās garastāvokli vietējiem iedzīvotājiem. Atkal būs dubļi, troksnis un nekārtība, kā jebkurā remontā, toties jau vasaras beigās šeit būs ieklāts asfalts, uzstādīti jauni apgaismojuma balsti, un jūs varēsiet izbaudīt dzīvi bez putekļiem, kas nāk no ielām.
Plānots, ka būvdarbus veiks SIA būvfirma „Ceļi un tilti”, par būvuzraudzību atbild SIA „Jurēvičs un partneri”.

Picture2

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Tā tagad izskatās Liepājas un Blaumaņa ielas krustojums

ERAF finansētā projekta „Transporta infrastruktūras sakārtošana uzņēmējdarbības veicināšanai un tūrisma attīstībai Ludzas pilsētā” 2DP/2.3.2.2.3/13/IPIA/VRAA/002 kopējās attiecināmās izmaksas ir 4 719 966.61 EUR, t.sk. ERAF finansējums 3 940 931.58 EUR (83.49%), Valsts dotācija (3%) 141 598.99 EUR un Ludzas novada pašvaldības līdzfinansējums – 13.51%, jeb  637 436.03 EUR.

Ludzas novada pašvaldības projektu vadītāja,

Viola Andruščenko

coloring.cool