LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda
Ludza
Showers
8°C
 
A A A

Skatuves runas konkursā – I pakāpes diplomi

Skatuves runas konkursa reģionālais konkurss šogad notika Balvos. Jau rakstījām, ka  tiesības tajā pārstāvēt Ludzas un Ciblas novadu skolas bija 11 skolēniem un divu BJC pulciņu mazās formas uzvedumu dalībniekiem.

I pakāpes diplomus žūrijas komisija piešķīra Ludzas Mūzikas pamatskolas 1. klases skolniecei Justīnei Oščenkovai, Ludzas pilsētas ģimnāzijas 5. klases skolniecei Laurai Mortuzānei, 6. klases skolniecei Ksenijai Meļņikovai. 

Meiteņu skolotājas ir Dace Līvmane, Laila Budreviča, Vanda Žulina.

I pakāpes diploms arī Ciblas novada Pušmucovas pamatskolas skolniecei Odrijai Mironovai. Pārējie mūsu novada skatuves runas konkursa dalībnieki saņēma II pakāpes diplomus.

coloring.cool