LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Mostly cloudy
8°C
 
A A A

SK “Latgols” vīri šobrīd 3. vietā

21.oktobrī SynotTip handbola Virslīgā ceturto uzvaru astoņās spēlēs izcīnīja “Ogre/Miandum”, kas izbraukumā ar 27:24 pārspēja Ludzas “Latgolu”. Turnīra tabulā abas komandas pēc aizvadītajā nedēļas nogalē notikušajām spēlēm šķir tikai viens punkts.

Sezonas pirmajā “Ogre/Miandum” un “Latgols” duelī, kas pirms mēneša notika Ogrē, laukuma saimnieki ne reizi nebija vadībā un atzina ludzāniešu pārākumu ar 26:38. Savukārt 21. oktobra spēle noritēja pēc pretēja scenārija.
“Ogre/Miandum” izvirzījās vadībā jau pirmajā minūtē pēc Arvja Laganovska metiena un piektajā minūtē panāca 4:1. Arī vēlāk viesi turpināja atrauties, panākot jau +7 pēc Uvja Strazdiņa metiena – 14:7, bet vēlāk atrāviens sasniedza pat astoņus vārtus (17:9). Puslaika izskaņā ludzānieši dažus vārtus atspēlēja, nedaudz pietuvojoties – 17:11 “Ogre/Miandum” labā pēc pirmajām 30 minūtēm.
Otrā puslaika pirmajās septiņās minūtēs “Latgols” viesu pārsvaru samazināja uz pusi (18:15), bet Ogre atbildēja ar izrāvienu 5:0, atjaunojot +8 (23:15). Spēles beigu daļā ludzāniešiem atkal izdevās pietuvoties, taču “Ogre/Miandum” panākumu prata nosargāt, revanšējoties par zaudējumu pirms mēneša – 27:24.
Uzvarētāju labā pa septiņiem vārtiem guva Arvis Laganovskis un Dzintars Dravnieks, bet zaudētāju rindās tikpat vārtu Guntim Piļpukam.

SK Latgols – HK Ogre/Miandum 24:27 (11:17)
Latgols: Piļpuks 7, Usāns 5, Matvejenko 4, Tretjakovs 3, Rubins 2, Pavlovičs 2/1, Borisenko 1.
Ogre/Miandum: Arv. Laganovskis 7, Dravnieks 7, Art. Laganovskis 5, Strazdiņš 4, Bauze 3, Pozņaks 1.

Pēc Latvijas Handbola federācijas informācijas sagatavoja

Ērika Bondarenko,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto: Ritvars Raits

coloring.cool