LV RU EN

Svētdiena, 2022. gada 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis
Ludza
Mostly cloudy
13°C
 
A A A

SK „Latgols” uzlabo savu tehnisko bāzi

 

Biedrība Sporta klubs „Latgols” ir sabiedriskā organizācija, kas tika reģistrēta jau 1995. gadā. Sākumā šī organizācija darbojās kā veterānu sporta klubs, bet 2003. gadā tā uzņēma jaunus biedrus – Ludzas Policijas sporta komandu. Pakāpeniski šai organizācijai pievienojās dažādu sporta veidu komandas – volejbola, hokeja, futbola, makšķerēšanas un handbola (sieviešu, vīriešu un veterānu).

Šī ir lielākā un aktīvākā sporta biedrība bijušā Ludzas rajona teritorijā (78 biedri), kas piedalās handbola, hokeja, futbola, volejbola, makšķerēšanas čempionātos un pati rīko sacensības Ludzas novadā. SK „Latgols” vēlas izveidot profesionālo sporta  klubu,  kas  varēs  nodrošināt kluba  funkcionālo  darbību  no  A līdz  Z. Sporta klubs vēlas sniegt  Ludzas   novada   sporta  skolas   absolventiem iespēju  uzstāties  par SK „Latgols”, atrast iespēju turpināt mācības vai  sameklēt darbu sporta industrijā, pat aiz Latvijas Republikas robežām.

Mūsdienās informācijas un komunikācijas tehnoloģijas palīdz pat sportot – komanda var nofilmēt spēli un vēlāk izanalizēt pieļautās kļūdas. Tāpēc SK „Latgols” nolēma startēt ES Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai projektu konkursā un iesniedza savu projekta pieteikumu. Lauku atbalsta dienests atbalstīja iniciatīvu, un tagad klubā īpašumā ir neliels aprīkojums, lai uzlabotu biedrības darbību un popularizēt sporta aktivitātes ne tikai Ludzā, bet visā Latvijā. Par Eiropas Savienības līdzekļiem tika iegādāts portatīvais dators ar programmnodrošinājumu, fotoaparāts, video kamera, projektors, ekrāns un televizors. Biedrība arī ieguldīja savus finanšu līdzekļus. Projekta budžets sastādīja 3 281,52 lati, t.sk., Eiropas Savienības finansējums 2 953,37 lati.

SK „Latgols” handbolisti triumfēja 2012. gada Latvijas čempionātā. Ceram, ka iegādātais tehniskais aprīkojums palīdzēs mūsu sportistiem spēlēt vēl labāk, kā arī veicinās intereses paaugstināšanos par sporta aktivitātēm.

Biedrībai “SK “Latgols” ir sava mājas lapa – www.sklatgols.lv.

Andrejs Narnickis (projekta vadītājs)

Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Lauku attīstības programmas 2007.-2013. gadam pasākums „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā”

Projekts „SK „Latgols” tehniskās bāzes izveidošana komandu spēles uzlabošanai un sporta popularizēšanai”; Nr. 12-01-LL33-L413203-000003

27.11.2012.

coloring.cool