LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 04. augusts
Romāns, Romualds, Romualda
Ludza
Intermittent clouds
20°C
 
A A A

SK “LATGOLS” JAUNO VIRSLĪGAS SEZONU SĀK AR UZVARU

Pagājušajā nedēļā sākās jaunā SynotTip handbola Virslīgas sezona, kurā startēja astoņas komandas: “Celtnieks Rīga”, “Tenax Dobele”, Sporta klubs “Latgols”, Handbola klubs “Ogre/Miandum”, “Jūrmalas Sports”, ASK/LSPA, Handbola klubs “Vaiņode” un MSĢ/Latvijas jaunatnes izlase.

Preses konferencē komandu pārstāvji ieskicēja būtiskākās izmaiņas sastāvā, kā arī atklāja savas ambīcijas šai sezonai. Plānots, ka visas SynotTip handbola Virslīgas spēles tiks demonstrētas SynotTip handbola Virslīga Youtube kanālā. Daļa spēļu, tostarp izšķirošie mači, tiks demonstrēti kanālā Sportacentrs.com TV.

16. septembrī SynotTip handbola Virslīgas spēle notika Ludzā. Laukumā satikās iepriekšējās sezonas bronzas medaļnieki Sporta klubs “Latgols” un “Jūrmalas Sporta” komanda. Handbolistus uzrunāja Ludzas novada domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs, novēlot komandām labu saspēli, izturību, cīņas sparu, mērķtiecību un panākumus visās dzīves jomās.

Neskatoties uz to, jūrmalnieki, pateicoties sava jaunieguvuma Māra Grēbera diviem gūtajiem vārtiem, spēles ievadā izvirzījās vadībā ar 2:0. Pamazām iespēlējās arī “Latgols” un pārņēma vadību, devītajā minūtē panākot 5:3. Īpaši produktīvs spēles ievadā bija ludzāniešu jaunais talants Guntis Piļpuks, gūstot trīs no komandas pirmajiem pieciem vārtiem. Puslaika turpinājumā “Latgola” pārsvars saglabājās dažu vārtu robežās, bet neilgi pirms pārtraukuma mājinieki panāca +4 (12:8, 14:10). Pirmās 30 minūtes tika noslēgtas ar 15:12 “Latgols” labā.
Otrā puslaika pirmo desmit minūšu laikā ludzānieši pakāpeniski palielināja savu atrāvienu līdz pieciem vārtiem, kad veiksmīgi saspēlējoties Guntim Piļpukam un Vitālijam Borisenko tika panākts 18:13. “Latgols” pārsvars turpināja pieaugt arī vēlāk, 50.minūtē sasniedzot +8 (24:16), tomēr līdz divciparu robežai tas tā arī nenonāca. Maksimālo atrāvienu mača pēdējā minūtē ludzāniešiem nodrošināja Aivars Strazds, panākot arī spēles beigu rezultātu – 28:19.
Uzvarētāju rindās pa sešiem vārtiem guva Normunds Seņkāns un Jānis Pavlovičs, bet viesu komandā rezultatīvākais ar deviņiem vārtiem bija Māris Grēberis.
Jauno sezonu mūsu “Latgols” iesāka ar uzvaru:

SK Latgols – Jūrmalas Sports 28:19 (15:12)
Latgols: Seņkāns 6, Pavlovičs 6/2, Piļpuks 5, Borisenko 3, Mekšs 3, Strazds 2, Usāns 2, Borodkins 1.
Jūrmalas Sports: Grēberis 9, Gulbis 3, Korzāns 3/2, Narme 2, Zvejnieks 1, Gramsts 1.

Nākamo spēli “Latgols” aizvadīs 23. septembrī, kad viesosies pie “Ogre/Miandum” komandas.

SK “Latgols” spēles septembrī un oktobrī:

23.septembrī Ogrē pret HK “Ogre/Miandum”.

24.septembrī Vaiņodē pret HK “Vaiņode”.

7.oktobrī Dobelē pret Dobeles “Tenax”.

14.oktobrī Ludzā pret “Celtnieks Rīga” (sākums plkst. 17.00).

15.oktobrī Ludzā pret MSĢ/LAT (sākums plkst. 13.00).

21.oktobrī Ludzā pret HK “Ogre/Miandum” (sākums plkst. 15.00).

 

Informāciju sagatavoja

Svetlana Rimša,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja

Evikas Loretas Ulases foto. Vairāk fotomirkļu no spēles 16.09.2017. Ludzā – galerijā.

coloring.cool