Izglītība
Sirsnīgs sveiciens Zinību dienā!

Un lai šai dienā pēc gadiem,

Kad zvaigznes un āboli krīt,

Es atzīšos kaut vai sev vienam,

Ka gribas uz skolu iet rīt. / M.Svīķe/

Vissirsnīgākie sveicieni visiem skolēniem, viņu vecākiem, skolotājiem un skolu personālam Zinību dienā!  Lai jaunajā mācību gadā izdodas sasniegt visus mērķus un iekarot jaunas zināšanu virsotnes!

Ludzas novada pašvaldības vārdā-

Domes priekšsēdētājs Edgars MEKŠS

Apsveikums

Laikā, kad rasa un migla saudzīgi pārstaigā tīrumus un pļavas, kad pīlādžu zarus rotā viskrāšņākās ogas, kad debesīs jau atskan pirmo aizlidojošo gājputnu klaigas, kad manāmi sarucis dienas garums, ar jaunām domām, cerībām un  satraukumu sagaidām 1. septembri – Zinību dienu.

Sākas jauns ceļa posms skolēniem, studentiem, skolotājiem, vecākiem un vecvecākiem, visiem, kuri turpina izglītoties. Mūsu visu lielais mērķis – mūsdienīga un kvalitatīva izglītība, kas veido atbildīgus un veiksmīgus cilvēkus.

Lai veselīgs, radošs un veiksmīgs jaunais 2022./2023. mācību gads, lai ikviens spējam novērtēt to, ko gūstam , satiekoties klātienē!

Ludzas novada Izglītības pārvalde