LV EN

Ceturtdiena, 2023. gada 26. janvāris
Agneta, Agnis, Ansis
Ludza
Partly cloudy
-2°C
 
A A A

Silta zupas maltīte ir pieprasīta

Akcijā Zupas virtuve divu nedēļu laikā Ludzas novada trūcīgie un maznodrošinātie iedzīvotāji varēja saņemt siltu zupas maltīti. Šim mērķim novada pašvaldība piešķīra Ls 280, lai ik dienu varētu pabarot ap 100 cilvēku. Akcijas laikā – darba dienās, sestdienās, svētdienās un visās svētku dienās SIA Ludzas rajona slimnīca virtuvē izdalīta 491 zupas porcija. Bija dienas, kad nāca 20, 28, bija diena, kad atnāca 60 cilvēki.

Pašreiz Sociālajā dienestā tiek domāts, vai un kādā veidā turpināt akciju.

Turpinās arī labdarības akcijā Es varu palīdzēt savākto mantu – apģērbu, apavu izsniegšana maznodrošinātajām personām.

***Ludzas novada teritorijā reģistrēts ap 2 500 cilvēku, kam piešķirts maznodrošinātā statuss (ienākumi nepārsniedz Ls 90).