LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 21. oktobris
Severīns, Urzula
Ludza
Mostly cloudy
13°C
 
A A A

SIEVIETE – TU ESI DIEVIETE!

Vēl mazs mirklis un vīrieši steigs uz ziedu veikaliem, lai iegādātos savām mīļajām sievietēm ziedus. Dažs cēlās rozes, cits garkātainās neļķes, cits pavasara vēstnesi – tulpīti. Atceraties, vīrieši, visi ziedi būs skaisti un sievietēm ļoti gaidīti.

Jo, kā izteicies kādā no saviem aforismiem V.Beļinskis: „Sieviete ir vīrieša sargeņģelis visās viņa dzīves pakāpēs. Viņa ir grācijas pārstāve zemes virsū, mīlestības un pašaizliedzības priesteriene, viņa ir mierinātāja dzīves nelaimēs un bēdās, vīrieša prieks un lepnums.”

Mums sievietēm ir jāapzinās, ka vienmēr būs pietiekami liels to ļaužu pulks, kuram mēs tādas ļoti daudz ko varošas, nenogurdināmas, optimistiskas un stipras esam vajadzīgas. Novēlēsim sev un viena otrai – nezaudēt gaišuma izjūtu, harmoniju un sava tuvākā cilvēka plecu. Būsim vienmēr atbalsts saviem mīļajiem, kuriem mēs esam tik ļoti vajadzīgas!  Un galvenais spēsim uzsmaidīt dzīvei un sev! To darīsim katru dienu, bet jo sevišķi svētkos – 8. martā, kad apmeklēsim Tautas namā Isnaudas amatierteātra izrādi “Pašu audzināts” plkst. 17.30 un 9.martā  plkst. 18.00,  kad būsim  kopā ar māksliniekiem, no sirds iemīļotiem un iecienītiem, no mūsu sadraudzības pilsētas Novopolocka /Baltkrievija/. Dziesmas un dejas mums dāvās kultūras centra pašdarbības kolektīvi “Mohito” un “Subboteja”. Nāciet, lai dalītos svētku izjūtās ar cienījamiem māksliniekiem, kuri būs mērojuši tuvāku un tālāku ceļu, lai mūs iepriecināt svētkos un dāvāt mums visiem sirdsmieru līdz pat nākošajam pavasarim!

Uz tikšanos,

Tautas nama direktore V.Razumvska

Publicēts 01.03.2018.

coloring.cool