LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

SIA Ludzas apsaimniekotājs vadīs V. Lazovska

29. jūlija Ludzas novada domes ārkārtas sēdē tika pieņemts lēmums par Valentīnas Lazovskas kandidatūras virzīšanu SIA Ludzas apsaimniekotājs valdes locekļa amatam. Šai pašā dienā V. Lazovska nolika savas deputāta pilnvaras.

30. jūlijā ārkārtas dalībnieku sanāksmē no SIA Ludzas apsaimniekotājs valdes locekļa amata tika atcelts F. Fiļimonovs un valdes locekļa amatā iecelta V. Lazovska.

Uzņēmuma darbinieku sanāksmē nodaļu un iecirkņu vadītāji tika iepazīstināti ar jauno uzņēmuma vadītāju. Ludzas novada domes priekšsēdētāja A. Gendele, stādot priekšā jauno vadītāju, lūdza attiekties ar izpratni pret šo izvēli, jo V. Lazovskai ir pietiekami liela pieredze un prakse šajā jomā, viņa teicami pārzina pilsētas saimniecību, dzīvojamo fondu, cilvēkus un speciālistus. “Tas, protams, ir sava veida izaicinājums abām pusēm, gan man kā novada vadītājai, gan Valentīnai. Ir jāapzinās, ka galvenais LA uzdevums ir nodrošināt kvalitatīvu māju apsaimniekošanu, komunālo pakalpojumu sniegšanu pilsētniekiem. Jāstrādā būs ciešā saiknē un koleģiāli, tieši tamdēļ, nevis aiz bailēm no atbildības esam arī domē pieņēmuši šādu lēmumu. Mūsu abu krēsla stabilitāte, uzņēmuma prestižs būs atkarīgs no veiksmīgas sadarbības pilsētas apsaimniekošanas jomā,” saka A. Gendele.

F. Fiļimonovs iepazīstināja jauno valdes locekli ar iecirkņu un nodaļu speciālistiem, ar katra pienākumiem un kompetencēm, pateicās par laiku, ko kopā ir nostrādājuši.

V. Lazovska uzsvēra, ka labi pārzina uzņēmuma darbu no ārpuses, tagad viņas pienākums ir izzināt iekšpusi, visas nianses, plusus un mīnusus. “Pazīstu iestādes speciālistus, taču tikšos ar katru nodaļu un darbinieku atsevišķi, lai izrunātu darbu specifiku, apjomu, sāksim ar tehnisko direktoru. Strādāsim intensīvi, varbūt nāksies mainīt darba grafikus dažām nodaļām (tika minēts avārijas dienests), jādibina ciešs kontakts ar iedzīvotājiem, ar māju vecākajiem. Domāju, ka būs jāveic nelielas izmaiņas, bet tās nāks tikai par labu uzņēmumam un ludzāniešiem. Domāju, ka triju gadu laikā Ludzai jātop par plaukstošu pilsētu, ar sakārtotu saimniecību, divu gadu būs pietiekami, lai savestu kārtībā dzīvojamo fondu,” plāno jaunā valdes priekšsēdētāja V. Lazovska. Jau dažas minūtes vēlāk uzņēmuma vadītāja gribēja iepazīties ar tekošo darbu tāmēm un grafikiem.