LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 29. novembris
Ignats, Virgīnija
Ludza
Flurries
-1°C
 
A A A

SIA “Ludzas apsaimniekotājs” par e-rēķinu piestādīšanas sistēmu

Ludzas novada dome vēl 18. maijā vērsās SIA “Ludzas apsaimniekotājs” ar jautājumu par e-rēķinu piestādīšanas sistēmu. Šonedēļ ir saņemta atbilde par to, ka uzlabojumi gaidāmi augustā.

Vienā no Latgales reģionālās TV raidījumiem “Ludzas novada aktualitātes” skatītājs tiešraidē uzdeva domes priekšsēdētājai Alīnai Gendelei jautājumu par to, vai “Ludzas apsaimniekotājs” plāno uzlabot savu e-rēķinu piestādīšanas sistēmu. Pēc zvanītāja vārdiem, uzspiežot rēķina numuru, atveras tikai iepriekšējā mēneša rēķins.

Atbildē domei “Ludzas apsaimniekotājs” atzīst šo problēmu un ka jau šī gada martā uzņēmums ir pasūtījis datorprogrammas “NAMS” izstrādātājiem nepieciešamos papildinājumus. Līdz š.g. 1. augustam tie tiks izstrādāti.

Komunālo pakalpojumu sniegšanas datorprogrammā “NAMS” būs iespēja arhivēt iepriekšējos mēnešos piestādītos rēķinus, lai lietotājiem rastos iespēja apskatīties ne tikai pagājušā mēneša rēķinu, bet arī iepriekšējos rēķinus par pēdējiem 6 mēnešiem.

coloring.cool