LV EN

Pirmdiena, 2022. gada 28. novembris
Rita, Olita, Vita
Ludza
Mostly cloudy
-1°C
 
A A A

SIA “Ludzas apsaimniekotājs” atkritumu šķirošanas akcija

SIA “Ludzas apsaimniekotājs” 2012. gada februārī, martā un aprīlī organizē atkritumu šķirošanas popularizējošu kampaņu “Šķiro un laimē”. Tās ietvaros gan pilsētas, gan lauku iedzīvotāji tiek aicināti šķirot un nodot pārstrādei dažāda veida iepakojumu un papīru.
Akcijas dalībnieki tiek aicināti sašķirotos atkritumus nogādāt šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā Rūpniecības ielā 2a, Ludzā. Pie laukuma dežuranta atrodas izlozes kastes katrai akcijai, kurās akcijas dalībnieki tiek aicināti iemest izlozes lapiņu, kurā minēts akcijas dalībnieka vārds, uzvārds un telefona numurs. Savukārt saplacinātās PET pudeles, kurās ievietota lapiņa ar akcijas dalībnieka vārdu un telefona numuru, iedzīvotāji var mest arī dzeltenās krāsas konteineros, kas izvietoti pilsētā.
1.martā notika pirmā izloze, kurā tika noteikti 4 uzvarētāji, katram tiks pasniegta veicināšanas balva – dāvanu karte veikalā Maxima. Starp visu mēnešu uzvarētājiem tiks izlozēta galvenā balva.
Pirmajā akcijas mēnesī tikai iesniegtas 560 PET pudeles, 430 tetrapakas un 230 stikla pudeles; 9 iedzīvotāji nodeva elektropreces; 6 iedzīvotāji nodeva makulatūru par kopējo apmēru 107 kilogrami.

Apsveicam pirmos uzvarētājus:
Papīrs un kartonsNadežda Grigorjeva;
Nolietotā elektrotehnikaLarisa Strogonova;
StiklsSvetlana Krutajeva;
PETpudeles, tetrapakasBoriss Zubkovs.