LV EN

Trešdiena, 2022. gada 07. decembris
Dzirkstīte, Anta, Antonija
Ludza
Flurries
-5°C
 
A A A

SIA “Ludzas apsaimniekotājs” atkritumu šķirošanas akcija – noslēdzošā izloze

2. oktobrī notika trešā un pēdējā šīs akcijas izloze, kurā tika noteikti 4 uzvarētāji, katram tiks pasniegta veicināšanas balva – dāvanu karte veikalā Centrs. Izlozē piedalījās SIA „Ludzas apsaimniekotājs” šķirošanas ceha darbiniece Dace Isakova, SIA „Ludzas apsaimniekotājs” Sanitārās attīrīšanas iecirkņa vadītājs Juris Uļjanovs, laikraksta „Ludzas zeme” korespondente Dzintra Batņa un Ludzas novada vides inženiere Mārīte Romanovska.

Trešajā akcijas mēnesī tikai nodotas 1741 PET pudeles, tetrapakas – 490 gab. un 135 kg makulatūras, 1067 stikla pudeles un 335 kg logu stikla; 41 elektropreces. Kopā akcija slaikā visos trijos mēnešos tika nodots 3701 PET pudeles, tetrapakas – 1215 gab. un 205 kg makulatūras, 3355 stikla pudeles un 590 kg logu stikla; 116 elektropreces.

Apsveicam uzvarētājus!

PET pudelesJānis Zaļenieks;

Nolietotā elektrotehnikaRita Sidorčenko;

StiklsJekaterina Fjodorova;

TetrapakasAnna Kurdjukova.

Ludzas novada pašvaldība piešķīra pateicību un dāvanu karti Jekaterinai Fjodorovai par aktīvu dalību atkritumu šķirošanas akcijā, kas akcijas laikā nodeva 2355 plastmasas pudeles, 1355 stikla pudeles un 425 tetrapakas.

Ar visiem uzvarētājiem sazināsies SIA „Ludzas apsaimniekotājs” Sanitārās attīrīšanas iecirkņa vadītājs Jurijs Uļjanovs, kurš pasniegs balvas.

Ludzas novada pašvaldības

vides inženiere

Mārīte Romanovska