LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Flurries
-7°C
 
A A A

SIA „Ludzas apsaimniekotājs” atkritumu šķirošanas akcija

SIA „Ludzas apsaimniekotājs” 2012. gada jūlijā, augustā un septembrī kopā ar Ludzas novada pašvaldību organizē atkritumu šķirošanas popularizējošu kampaņu „Šķiro un laimē”. Tās ietvaros gan pilsētas, gan lauku iedzīvotāji tiek aicināti šķirot un nodot pārstrādei dažāda veida iepakojumu.
Akcijas dalībnieki tiek aicināti sašķirotos atkritumus nogādāt šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā Rūpniecības ielā 2a, Ludzā. Pie laukuma dežuranta atrodas izlozes kastes katrai akcijai, kurās akcijas dalībnieki tiek aicināti iemest izlozes lapiņu, kurā minēts akcijas dalībnieka vārds, uzvārds un telefona numurs. Savukārt saplacinātās PET pudeles, kurās ievietota lapiņa ar akcijas dalībnieka vārdu un telefona numuru, iedzīvotāji var mest arī dzeltenās krāsas konteineros, kas izvietoti pilsētā.
1.augustā notika pirmā izloze, kurā tika noteikti 4 uzvarētāji, katram tiks pasniegta veicināšanas balva – dāvanu karte veikalā Centrs. Starp visu mēnešu uzvarētājiem tiks izlozēta galvenā balva. Izlozē piedalījās SIA „Ludzas apsaimniekotājs” šķirošanas ceha darbiniece Nadežda Ivļeva, SIA „Ludzas apsaimniekotājs” Sanitārās attīrīšanas iecirkņa vadītājs Jurijs Uļjanovs, laikraksta „Ludzas zeme” korespondente Iveta Čigāne un Ludzas novada vides inženiere Mārīte Romanovska.
Šāda akcija jau kļuvusi par tradīciju un jāatzīmē, ka katru reizi aizvien vairāk un vairāk iedzīvotāju piedalās akcijā un nodot izlietoto iepakojumu un materiālus.
Pirmajā akcijas mēnesī tikai iesniegtas 760 PET pudeles, tetrapakas – 200 kg, 840 stikla pudeles un 100 kg logu stikla; 17 elektropreces.
Apsveicam pirmos uzvarētājus!
PET pudeles- Jekaterina Fjodorova;
Nolietotā elektrotehnika – Sergejs Fiļimonovs;
Stikls – Iveta Krievāne;
Tetrapakas – Jānis Zaļenieks.

Ar visiem uzvarētājiem sazināsies SIA „Ludzas apsaimniekotājs” Sanitārās attīrīšanas iecirkņa vadītājs Jurijs Uļjanovs, kurš pasniegs balvas.

Ludzas novada pašvaldības
Vides inženiere
Mārīte Romanovska