LV EN

Pirmdiena, 2022. gada 28. novembris
Rita, Olita, Vita
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

SIA LLKC Meža konsultāciju pakalpojumu centrs piedalīsies Meža dienu 2012 centrālajā pasākumā Muzeju nakts ietvaros Mežaparkā

Meža nozare š.g. 19. maijā sākot no plkst.19.00 aicina uz Meža dienu 2012 lielo notikumu – izstādes “Iepazīsti-Koks!” apskati Mežaparka Lielās estrādes ēkā.
Izstādes ekspozīcija izveidota atraktīvā veidā stāsta par visu mežu apsaimniekošanas ciklu, sākot no koku stādīšanas un beidzot ar koksnes pārstrādi un izmantošanu sadzīvē, kā arī parāda koksnes kā materiāla daudzpusējās īpašības un īpatnības.
Muzeja naktī izstādes ekspozīcijas apskate notiks izejot dažādas atraktīvas pieturas, paredzētas jautras aktivitātes bērniem kopā ar Meža māti, Raganiņu un citiem Tērvetes pasaka meža iemītniekiem, visi apmeklētāji tiks aicināti piedalīties izstādes Lielās viesu grāmatas gatavošanā no klūdziņām, kopā sadziedāties, kā arī baudīt lielajā grāpī vārītu zāļu tēju.
Pasākuma apmeklētājus aicinām apmeklēt Meža konsultāciju pakalpojumu centra telti, kurā no klūdziņām tiks veidota īpaša viesu grāmata, pašu rokām būs iespēja izgatavot kādu meža iemītnieka masku, tāpat iepazīt Latvijā augošus kokus un meža iemītniekus, uzspēlēt kādu meža spēli un nogaršot kādu gardumu. Meža īpašnieki varēs saņemt konsultācijas un informatīvos materiālus par meža apsaimniekošanu.
Īpaši Muzeju nakts dalībniekiem, līdz izstādei “Iepazīsties – Koks!” būs iespējams aizkļūt arī ar personisko autotransportu, iebraucot Mežaparka teritorijā no Viestura prospekta puses, savukārt apmeklētāju ērtībām, kuri uz estrādi dosies no Zooloģiskā dārza puses, kursēs ekskursiju vilcieniņš.
Izstāde “Iepazīsties koks” plašākai sabiedrībai būs atvērta sākot no š.g. 26.maija katru sestdienu no plkst. 11.00-18.00, kad gidu vadībā izstādes apmeklētājiem būs iespēja iegūt profesionālu informāciju par ekspozīciju un meža nozari kopumā.
Vairāk par izstādi www.koksirlabs.lv.