LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

Šī vasara mūsu sportistiem bijusi ražīga

Jaunajiem futbolistiem – 3. vieta ZA līgāfutbols-u7

zl_gerbonisLudzas novada sporta skolas jaunie futbolisti, ko trenē Edgars Brilis, šovasar piedalījās Ziemeļaustrumlatvijas jaunatnes čempionātā futbolā trijās vecumā grupās: U-14 (7 komandas), U-16 (5 komandas) un U-7 (4 komandas). Ludzānieši visās grupās ieņēma 3. vietu.

Turnīrs norisinājās visu vasaru, bija vairākas izbraukuma spēles Ludzā, Balvos, Gulbenē, Varakļānos un Alūksnē.

11. augustā dramatiskos laika apstākļos Balvos norisinājās pēdējais sabraukums U-14 vecuma grupā, kur sacentās kopumā 7 komandas no Balvu, Ludzas, Rēzeknes, Preiļu un Viļānu novada. Spēcīgi līderi šajā grupā – Viļānu Sporta skola/Dekšāres, kas līdz pēdējam posmam Balvos piedzīvoja tikai vienu neizšķirtu. Otrajā vietā samērā droši turējās FB Gulbene/GFA komanda. Ludzānieši – trešajā! Rezultatīvāko spēlētāju TOPa 3. vietā – Guntars Gabranovs no Ludzas Novada sporta skolas komandas (7 vārti).14117848_1201288053278111_6978509654784625550_n

25. augustā Varakļānos noslēdzās U-16 grupas spēles. Starp TOP 5 vārtu guvējiem – arī ludzānietis Daniels Podoļecs (4 vārti).

Treneris E. Brilis: – Pateicos saviem spēlētājiem par izturību! Malači! Vēlu jums nezaudēt cīņas sparu! Spēlēsim arī turpmāk, kaldināsim savu meistarību treniņos. Paldies par atbalstu un izpratni puišu ģimenēm!

11. augustā dramatiskos laika apstākļos Balvos norisinājās pēdējais sabraukums U 14 vecuma grupā, kur sacentās kopumā 7 komandas no Balvu, Ludzas, Rēzeknes, Preiļu un Viļānu novada. Spēcīgi līderi šajā grupā – Viļānu Sporta skola/Dekšāres, kas līdz pēdējam posmam Balvos bija piedzīvojusi tikai vienu neizšķirtu. Otrajā vietā samērā droši turējās FB Gulbene/GFA komanda. Rezultatīvāko spēlētāju TOPa 3.vietā – Guntars Gabranovs no Ludzas Novada sporta skolas komandas (7 vārti).

 

Ludzā ir spēcīgi tenisisti

tennis-201627. augustā Ludzā notika vasaras sezonas noslēguma turnīrs tenisā. Tajā piedalījās 14 spēlētāji no Ludzas, Kārsavas, Rēzeknes un pat viens tenisists no Valmieras. Secinājām, ka tenisa spēles līmenis Latgalē audzis, salīdzinot ar iepriekšējo gadu. Ir prieks, ka labākie Latgales tenisisti, ja analizējam šī turnīra rezultātus, dzīvo Ludzā. Ludzānieši ieņēma četras pirmās vietas.

Ceturtais palika Jurijs Paškins, kurš pusfinālā ļoti sīvā cīņā ar rezultātu 7:9 zaudēja Edgaram Brilim. Cīņā par 3. vietu, J. Paškins arī ļoti sīvā cīņā piekāpās Aleksejam Sedlerovam, kurš savukārt ierindojas turnīra 3. vietā, pusfinālā zaudējot Kasparam Lisovskim.

Fināls bija ļoti baudāms, tajā tenisisti paradīja fantastisku spēli, iepriecinot līdzjutējus. 2. vietu šajā saspringtajā fināla spēle ieņēma Edgars Brilis, zaudējot Kasparam Lisovskim ar rezultātu 8:4. Un pēc diviem gadiem Kaspars atgrieza sev Ludzas čempiona titulu.

Visspēcīgākais konkurents starp mūsu viesiem bija jaunais tenisists Ņikita Kupičs no Rēzeknes, kurš turnīrā ieņēma 5. vietu.

Jāteic, neraugoties uz saspringtajām spēlēm, kortos valdīja ļoti pozitīva un draudzīga atmosfēra. Ļoti gribētos, lai teniss mūsu novadā attīstītos un par mūsu tenisistiem zinātu ne vien Latgalē, bet arī visā Latvijā. Paldies visiem, īpaši tuviniekiem, kas bija ar mums šajā turnīra dienā! Tiksimies ziemas sezonas spēlēs!

Informē Edgars Brilis

 

 

coloring.cool