LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
9°C
 
A A A

Septembrī notiks “Uzņēmēju dienas Latgalē 2016”

UDL_LOGO-01Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Latgales Plānošanas reģionu aicina uzņēmējus pieteikties dalībai “Uzņēmēju dienas Latgalē 2016”, kas notiks 23. un 24. septembrī Latgales vēstniecībā “GORS”, Rēzeknē, Pils ielā 4.

Pagājušajā gadā veiksmīgi tika aizvadītas “Uzņēmēju dienas Latgalē 2015”, kas Daugavpilī vienkopus pulcēja vairāk nekā 100 dalībnieku. Pasākuma laikā no Rēzeknes pilsētas domes LTRK saņēma uzaicinājumu 2016. gada “Uzņēmēju dienas Latgalē” rīkot Rēzeknē, ieviešot to kā gaidītu un vērienīgu pasākumu, kas pārmaiņus norisinātos abās lielākajās Latgales pilsētās – Daugavpilī un Rēzeknē.

“GORS” lielajā koncertzālē apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar Latgales novadu pašvaldību piedāvājumu, katram novadam raksturīgajiem produktiem, pakalpojumiem, tūrisma informāciju un uzņēmumiem. Savukārt plašajās pirmā un otrā stāva telpās ikviens varēs apskatīt Latgales reģiona un visas Latvijas jaunākos ražojumus. Pie koncertzāles būs iespēja baudīt Latgalei raksturīgos gardumus mājražotāju un amatnieku gadatirgū, kā arī apskatīt Nacionālo Bruņoto spēku tehniku.

Tāpat apmeklētājiem SEB līzings nodrošinās iespēju iepazīties ar vairāk nekā 40 jaunākajiem automašīnu modeļiem, noskaidrot to iegādes un finansējuma iespējas, kā arī doties izmēģinājuma braucienā ar visdažādākajām automašīnām – sākot no kompaktklases līdz pat apvidus auto. Speciālisti palīdzēs izprast automašīnu tehniskos parametrus un drošas, ekonomiskas braukšanas nianses.

Līdzīgi kā pērn rīkotajās “Uzņēmēju dienās Latgalē”, arī šogad uzņēmējiem pasākuma laikā būs iespēja iegūt zināšanas Biznesa iespēju forumā, kas notiks sadarbībā ar SEB banku un viņu piesaistītiem ekspertiem, lai diskutētu par aktualitātēm Latgales reģionā. Savu dalību pasākuma atklāšanā apstiprinājis Ministru prezidents Māris Kučinskis.

Cena par dalībnieka stendu iekštelpās – sākot no 140-160 EUR, ārpus telpām – sākot no 28-40 EUR. Ieguvumi no dalības pasākumā:

  • parādīt savu veiksmes stāstu reģiona griezumā,
  • parādīt savu uzņēmumu kā potenciālo darba devēju, īpaši jauniešu auditorijai, kas tiks speciāli uzrunāta apmeklēt šo pasākumu,
  • nostiprināt un veidot jaunus kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem,
  • iespēja piedalīties biznesa forumā par tautsaimniecības attīstībai nozīmīgām tēmām,
  • iespēja piedalīties neformālā vakara pasākumā.

Detalizētāka informācija un pieteikšanās dalībai “Uzņēmēju dienās Latgalē 2016”:

rakstot uz e-pastu [email protected] un zvanot 29277541 vai

rakstot uz e-pastu [email protected] un zvanot 29 141 693.

coloring.cool