LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-5°C
 
A A A

Seminārs “Vai iekšējās sistēmas dara brīnumus” – lauksaimniekiem un uzņēmējiem

Ludzas novada pašvaldībā (Lielā zāle, 3.stāvs,Raiņa ielā 16, Ludzā) 25.04.2018. notiks seminārs “Vai iekšējās sistēmas dara brīnumus”.

Seminārā Jūs uzzināsiet par to kāda veida iekšējās sistēmas pastāv un kādas uzņēmumu funkcijas tās spēj atvieglot. Saņemsiet atbildi uz jautājumu vai atmaksājās sistēmu taisīt no nulles vai labāk izmantot jau gatavu risinājumu?

Semināra noslēgumā uzzināsiet sīkāk par finanšu dokumentu pārvaldības platformu tavirekini.lv un lauku rentabilitātes uzskaites sistēmu.

Semināra programma:

11.00 – 11.15 reģistrācija, rīta kafija

11.15 – 12.15 prezentācija “Vai iekšējās sistēmas dara brīnumus”

12.15 – 12.35 Kafijas pauze

12.35 – 13.35 Tavirekini.lv un lauku rentabilitātes uzskaites sistēmas demonstrācija

Dalība bez maksas, aizpildot reģistrācijas formu – https://www.mitto.me/seminars-25042018
Vietu skaits ierobežots.

Par Tavirekini.lv

Tavirekini.lv ir SaaS (Software as a service) risinājums vadības grāmatvedībā mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī privātpersonām.  Sistēma ir lieliska alternatīva sarežģītām grāmatvedības sistēmām, ar iespēju jebkuram sistēmas lietotājam vienkārši un saprotami izrakstīt, un elektroniski nosūtīt izrakstītos rēķinus, un pavadzīmes.

Par Lauku rentabilitātes sistēmu
Tiešsaistes sistēma lauksaimniekiem, savu pārvaldībā esošo lauku uzskaitei, lai efektīvi administrētu ar lauku apstrādi saistītās darbības (degvielas apjoms, mēslojuma daudzums, darba spēks, nodokļi, nomas maksas, citi izdevumi, subsīdijas un ienākumi)

Sistēmas galvenās priekšrocības:

1.Pieejama tiešsaistē bez instalēšanas;

2.Lietotājs pievieno un administrē tik laukus cik nepieciešams;

3.Lauku iezīmēšana un attēlošana ar Google Maps;

4.Izdevumu un ieņēmumu aprēķins;

5.Detalizētas atskaites pa periodiem;

6.Datu eksports.

coloring.cool