LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Mostly clear
-19°C
 
A A A

Seminārs profesionālās izglītības iestāžu pārstāvjiem un pašvaldību izglītības pārvalžu vadītājiem

20_1314. februārī Atbrīvošanas aleja 90, Aktu zāle, Rēzeknes augstskolā notiks seminārs „Eiropas Savienības struktūrfondu ieguldījums infrastruktūrā un Rēzeknes augstskolas sadarbības iespējas ar Latgales plānošanas reģiona izglītības iestādēm”. Tajā piedalīsies Latgales plānošanas reģiona administrācijas vadītāja Iveta Maļina-Tabūne, Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas valdes priekšsēdētājs Vilnis Rantiņš, Latvijas darba devēju konfederācijas  sociālā dialoga koordinatore Latgales reģionā, Rēzeknes Uzņēmēju biedrības valdes locekle Skaidrīte Baltace, kā arī Rēzeknes Augstskolas pārstāvji.

Semināra programma

 

 

coloring.cool