LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Mostly cloudy
-7°C
 
A A A

Seminārs “Pašvaldības un NVO sadarbība. Pozitīvie piemēri”

Biedrība Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs, lai veicinātu sadarbību starp reģiona pašvaldībām un to nevalstiskajām organizācijām, rīko semināru “Pašvaldības un NVO sadarbība. Pozitīvie piemēri”, kurā pirmo reizi reģionā informāciju par to sniegs viens no vadošajiem pašvaldību NVO ekspertiem Latvijā Brigita Dreidže (Liepājas pilsētas Domes eksperte NVO un sabiedrības integrācijas lietās). Seminārs notiks 2012. gada 18. septembrī plkst. 12:30 Preiļos, Kooperatīva ielā 6.

Reģiona pašvaldības un NVO tiek aicinātas izmantot iespēju un noklausīties Liepājas, Jēkabpils un Preiļu pilsētu pieredzi sadarbībā starp iesaistītām pusēm, kā arī kopīgiem spēkiem Latgales reģionā rast iespējamos veiksmīgos risinājumus sadarbībai.

Semināra darba kārtība