LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Mostly clear
-21°C
 
A A A

Seminārs par upeņu audzēšanu

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes nodaļa Valsts Lauku tīkla pasākumu ietvaros 27. februārī plkst. 10:00 Rēzeknē, Dārzu iela 7a, semināru zālē organizē bezmaksas izglītojošo semināru par upeņu audzēšanu. Nozares praktiķis un LLKC dārzkopības eksperts Māris Narvils un SIA “Krogzeme” attīstības vadītājs Andris Krogzems palīdzēs izprast, vai labāk izvēlēties integrēto vai bioloģisko upeņu audzēšanu. Semināra ietvaros iepazīstināsim ar upeņu stādījumu ierīkošanu, kopšanu un šķirnēm, kā arī pastāstīsim, kā novākt ražu, kāda tehnika tam būs nepieciešama. Uzzināsiet, kā izaudzēt upenes, lai to ražai nekaitētu slimības un kaitēkļi. Visi laipni aicināti!
Sīkāka informācija un pieteikšanās semināram pie SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes konsultāciju biroja augkopības konsultantes Anitas Dzenes, mob. 26571714, vai rakstot uz e-pastu [email protected]

coloring.cool