LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda
Ludza
Showers
8°C
 
A A A

Seminārs mājražotājiem Kārsavā

4. aprīlī Kārsavas novada pašvaldības ēkā notiks Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra rīkotais seminārs “Pārtikas mājražošanas attīstības iespējas Latvijas laukos”.

Plkst. 11.00 uzņēmējdarbības konsultants Artūrs Šķesters stāstīs par aktivitātes “Vietējo lauksaimniecības produkcijas ražotāju un mājražotāju atbalsta programmas” galvenajiem mērķiem, uzdevumiem un sasniedzamajiem rādītājiem.

Plkst. 11.30 Ivars Geiba (Ārstniecības augu audzēšana, drogu ražošana, vaska pārstrāde) stāstīs par ārstniecības augu tēju ražošanu zemnieku saimniecībā “Kurmīši”. Kā arī dalīsies pieredzes stāstā par piedalīšanos plašākajā pārtikas izstādē Baltijas valstīs “Riga Food”.

coloring.cool