LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 02. augusts
Stefans, Normunds
Ludza
Intermittent clouds
15°C
 
A A A

Semināri lauku uzņēmējiem

26. martā Nirzas Tautas nama zālē (Ludzas novads, Nirzas pagasts, Nirza) un 27. martā  Istras Tautas nama zālē (Ludzas novads, Istras pagasts, Vecslabada) Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Ludzas nodaļa rīko informatīvo semināru “Aktuālākie valsts normatīvo aktu nosacījumi un iespējas lauku uzņēmējiem 2014. gadā”.

Laiks

Saturs

Lektors

10:00 – 11:00

Aktualitātes meža likumdošanā un ES atbalsta iespējas mežsaimniecībā. Ludvigs Karvelis, SIA „Meža konsultāciju pakalpojumu centrs” Ludzas nodaļas vadītājs

11:00 – 11:30

Tiešo maksājumu veidi, saņemšanas nosacījumi un provizoriskās likmes 2014.gadā. Marija Urža, SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Ludzas nodaļas lauku attīstības konsultante

11:30 – 12:00

Finanšu piesaistes iespējas uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstīšanai laukos. Beāte Narnicka, SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Ludzas nodaļas uzņēmējdarbības konsultante

12:00 – 13:00

Grozījumi nodokļu un grāmatvedības uzskaiti reglamentējošajos normatīvajos aktos, kas stājas spēkā 2014.gada 1.janvārī. Karīna Koroļonoka, SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Ludzas konsultāciju biroja grāmatvedības konsultante

 

coloring.cool