LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

Šaujamieroču īpašnieku ievērībai

IerochiPēdējā laikā policijā griežas mūsu iedzīvotāji ar sūdzībām par to, ka Ludzas atklātajā šautuvē, kas atrodas Ludzas novadā Isnaudas pagastā c. Jurizdika (pie Ludzas Lielā ezera), mednieki privātkārtā nodarbojas ar treniņšaušanu, neievērojot drošības tehniku un nesaskaņojot treniņšaušanas nodarbību ar īpašnieku. Ar tādam mednieku darbībām tiek apdraudēti gan vietējie iedzīvotāji, gan pārējie cilvēki, kuri pavada brīvo laiku šautuves apkārtnē.

Informējam, ka saskaņā ar Šaujamieroču un speciālo līdzekļu aprites likuma prasībām par tādām darbībām ir paredzēta administratīvā atbildība – naudas sods no 35 līdz 700 euro vai šaujamieroča un lielas enerģijas pneimatiskā ieroča iegādāšanās, glabāšanas un nēsāšanas tiesības atņemšana uz laiku no 1 gada līdz 3 gadiem, konfiscējot ieroci, šaujamieroča munīciju un šo priekšmetu sastāvdaļas vai bez konfiskācijas.        

Ņemot vērā saņemto informāciju, turpmāk policijas norīkojumi pievērsīs īpašu uzmanību šo pārkāpumu atklāšanai un to novēršanai.

Informāciju sagatavoja:

Jeļena Rutkovska,

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektore

 

 

coloring.cool