LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 05. augusts
Osvalds, Arvils
Ludza
Intermittent clouds
15°C
 
A A A

Satiksmes organizācijas izmaiņas Ludzas pilsētā

Rūpniecības iela pēc rekonstrukcijasŅemot vērā to, ka dzimtajā pilsētā autovadītāji bieži vien atceras ceļa zīmju izvietojumu no galvas un nepamana izmaiņas, Ludzas novada pašvaldība vēlas pievērst autovadītāju un velobraucēju uzmanību tam, ka sakarā ar dažu Ludzas pilsētas ielu rekonstrukciju mainīsies satiksmes organizācija. Liepājas iela ir kļuvusi par galveno ceļu attiecībā pret Rūpniecības ielu.

Mainījās arī satiksmes organizācija Liepājas ielas un Raiņa ielas krustojumā: Raiņa ielā stāv ceļa zīme “STOP”, norādot, ka tagad Liepājas iela ir kļuvusi galvenā arī šajā posmā.

Esiet uzmanīgi un ievērojiet ceļu satiksmes noteikumus.

Rekonstrukcijas darbi tiek veikti ERAF līdzfinansēta projekta “Transporta infrastruktūras sakārtošana uzņēmējdarbības veicināšanai un tūrisma attīstībai Ludzas pilsētā” (Nr. 3DP/3.6.2.1.0/13/IPIA/VRAA/002

eraf_logo

coloring.cool