LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Flurries
-7°C
 
A A A

Sarkanā krusta projekta ietvaros pagastu iedzīvotājiem tiks sniegta aprūpe mājās

Šā gada 6.janvārī Rīgā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) kā Eiropas Savienības fondu vadībā iesaistītā sadarbības iestāde un biedrība Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) parakstīja līgumu par projekta “Sadosimies rokās līdzcilvēku palīdzībai un aprūpei” nr.1DP/1.4.1.2.4./11/APIA/NVA/160 īstenošanu. Projekta aktivitāšu īstenošanas ilgums ir 21 mēnesis. Projekta īstenošanas laiks ir no 2012.gada 1.aprīļa līdz 2013.gada 31.decembrim. Projekta aktivitātes īstenos četru LSK komiteju teritorijās un piecos novados – Rēzeknes, Ludzas, Daugavpils, Ilūkstes, Krāslavas. Projekta rezultātā tiks iedibināta pakalpojuma sniegšana – Aprūpe mājās pagastos, kurs šobrīd šis pakalpojums dažādu apstākļu dēļ nav pieejams. Projekta mērķa grupa ir pensijas un pirmspensijas vecuma personas, kurām ir nepieciešama aprūpe mājās. Projekta ietvaros tiks apmācīti aprūpētāji, izieta prakse un uzsākta patstāvīga aprūpe savos pagastos. Pašlaik projekta darba grupa strādā pie mērķa grupas dalībnieku atlases, aprūpētāju apzināšanas un apmācību grupas komplektēšanas sadarbība ar katras komitejas pašvaldību Sociālo dienestu.
Projekta vadītāja
LSK Rēzeknes komitejas izpilddirektore Gunta Krukovska