LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 01. augusts
Albīna, Albīns
Ludza
Mostly sunny
24°C
 
A A A

Sanāksim kopā un iedegsim prieku!

sparkling_champagnePavisam drīz pienāks tas mirklis, kad mēs viens otram vēlēsim piedzīvot patiesu Ziemassvētku brīnumu, izbaudīt to kopā ar saviem mīļajiem, jo nav tik būtiski, ko mēs darām – svarīgas vai mazsvarīgas lietas, runājam daudz vai maz, uzsmaidām vai vienkārši esam blakus – svarīgākais, ka mēs to visu darām no sirds. Cilvēks nevar pastāvēt viens pats, viņam līdzās jābūt cilvēkiem, kuri priecājas vai skumst kopā ar viņu. Novērtēsim to, ka varam būt kopā!

Novērtēsim to, ka varam būt kopā! Tāpēc mīļi aicinām uz

Jaungada balli “Sanāksim kopā un iedegsim prieku!”

29. decembrī plkst. 19.00

Ludzas Tautas namā.

Par mūsu labsajūtu rūpēsies Latvijā iemīļotā grupa “Galaktika”, un, protams, būs dažādi pārsteigumi kā jau gadumijā!

Lai varētu piedalīties sarīkojumā, lūdzam no 6. līdz 16. decembrim pieteikties pie tautas nama direktores Valentīnas pa e-pastu [email protected] vai zvanot 29436881 (vietu skaits ir ierobežots, jau pieteikušies 100 cilvēki) un no 12. decembra izņemt pieteiktās ieejas kartes 15 Eur vērtībā.

Ludzas Tautas nama direktore

Valentīna Razumovska

coloring.cool