LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 26. novembris
Sebastians, Konrāds, Sebastijans
Ludza
Mostly cloudy
1°C
 
A A A

Salidojums, kas sasilda sirdi

DSC0954926. oktobrī Ludzas pilsētas ģimnāzijā notika „Salidojums 2013.”

Es šodien kaut ko labu atcerējos,

Un tas man atkal piederēs.

/ Ieva Roze/

Absolventu salidojums bija brīnumains, skolas viesmīlīgās telpas kā allaž gaidīja ikvienu savējo un ciemiņus. Skaistas dziesmas un dejas un protams, skaistās atmiņas piepildīja ikviena klātesošā sirdi.

Ir pagājuši 40 gadi. Es ļoti daudzus nepazinu, bet tā vienotības sajūta, tas kopējais elements ”mūsu skola„ bija tā, kas visus sasaistīja ciešā saitē.

DSC09545Klases audzinātāja A.Stripkāne mūs vēroja no mākoņu maliņas. Mūsu 11.a klases absolventu bija daudz un daži no 11. c. Paliekot vecākiem, mainās dzīves vērtību skala un attiecības starp bijušajiem klases biedriem kļūst vēl sirsnīgākas un draudzīgākas. Es jutos patiešām priecīga, ka tik daudzi mūsu klasesbiedri ir veiksmīgi izveidojuši savu dzīvi, ka viņiem ir visburvīgākās ģimenes, aug labi, sirsnīgi mazbērni. Katrs no mums atcerējās kādu epizodi no skolas laikiem un mums izdevās iekurt varenu atmiņu ugunskuru.

Domāju, ka šīs emocijas un neizmērāmā pateicības sajūta, skolotājiem, klasesbiedriem, sirdī virmoja ne tikai man, bet visiem absolventiem. Milzīgu paldies tāpēc vēlos teikt par šo vakaru pasākuma organizatoriem Ludzas pilsētas ģimnāzijas direktorei Dzidrai Dukštai, visai skolas vadībai, skolotājiem, kā arī Jānim Mikažānam /mācījāmies kopā paralēlklasēs/ par viesmīlīgu uzņemšanu. Uz tikšanos pēc trim gadiem, jo atkal būs ko atcerēties, parunāt, padiskutēt.

Ludzas vidusskolas 1973. gada absolvente

Biruta Jermaka

coloring.cool