LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 03. augusts
Augusts
Ludza
Partly sunny with showers
21°C
 
A A A

Sāksies tradicionālā akcija “Skolēni šķiro”

13081413864924Lai veidotu pievilcīgāku un drošāku vidi sev apkārt un samazinātu ietekmi uz apkārtējo vidi, lai veicinātu dalītu atkritumu vākšanu pašvaldības teritorijā, veicinātu jauniešu izpratnes veidošanos par atkritumu šķirošanu un otrreizēju atkritumu pārstrādi Ludzas novada pašvaldība sadarbībā ar SIA „LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS” organizē sadzīves atkritumu šķirošanas akciju “Ludzas novadā Skolēni šķiro!”.

Akcija noritēs no 2014. gada 15. septembra līdz 28. novembrim, un tajā piedalīties aicināti Ludzas pilsētas un novada lauku skolu 5. – 9. klašu skolēni.

Galvenā balva ir četru klašu braucieni ekskursijās Latvijas robežās. Viens brauciens – 285 EUR vērtībā, 3 braucieni – katrs pa 215 EUR vērtībā.

Akcijas „Ludzas novadā Skolēni šķiro” nolikums un pieteikuma veidlapa

coloring.cool