LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 16. oktobris
Daiga, Dinija
Ludza
Partly cloudy
7°C
 
A A A

Sāksies Pildas pamatskolas ēkas siltināšanas darbi

Trešdien, 20.jūnijā, starp Ludzas novada pašvaldību un SIA “LATGALIJA” parakstīts līgums par Pildas pamatskolas ēkas energoefektivitātes paaugstināšanu.

Projektu vadītāja Ilona Rimša informē, ka būvdarbu laikā tiks veikta skolas ēkas fasādes, jumta, pagraba pārseguma un cokola siltināšana, nomainītas durvis, tiks pārbūvēta apgaismojuma sistēma, kā arī renovēta apkures un ventilācijas sistēma.

Darbus plānots veikt darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 4.2.2.specifiskā atbalsta mērķa “Atbilstoši pašvaldības integrētajām attīstības programmām sekmēt energoefektivitātes paaugstināšanu un atjaunojamo energoresursu izmantošanu pašvaldību ēkās” otrās atlases kārtas “Energoefektivitātes paaugstināšana un atjaunojamo energoresursu izmantošana ārpus nacionālas nozīmes attīstības centru pašvaldībām” projekta “Ludzas novada Pildas pamatskolas ēkas energoefektivitātes paaugstināšana” (projekta iesniegums Nr. 4.2.2.0/17/I/100) ietvaros.

Informāciju sagatavoja

Svetlana Rimša,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja

coloring.cool