LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 21. maijs
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna
Ludza
Cloudy
11°C
 
A A A

Sakopsim pilsētu!

Turpinot pērn iesākto tradīciju, kad Lielā Talka tika organizēta par godu Latvijas 90. gadadienai, arī šogad, 18. aprīlī, tiek plānota talku akcija. Sakopšanas darbi pilsētā sāksies jau 16. aprīlī. Šajā dienā firmas SIA Office Assistant Roche Latvija organizētā semināra Ludzā dalībnieki ir izteikuši vēlmi talkot Ludzas pilskalnā. Arī Ludzas Tautas nama un bibliotēku darbinieki 16. aprīlī sakops savu teritoriju un pagrabtelpas.

Ludzas 2. vidusskolas kolektīvs 17. aprīlī tīrīs skolai pieguļošo Jelgavas ielas posmu. Daļa skolēnu dosies uz parku, lai atberztu uzrakstus estrādē.

Ludzas pilsētas ģimnāzijas audzēkņi un pedagogi no 17.līdz 22. aprīlim aicina pievienoties viņiem pilskalna sakopšanā. Pilskalna nogāzē tiks zāģēti koki un krūmi, kas bojā ne tikai ainavu, bet arī nelabvēlīgi ietekmē pils mūra un kalna kā arhitektūras pieminekļa stāvokli.

Bērnudārzi strādās savās teritorijās.

Pilsētas domes kolektīvs dosies uz Ludzas Mazā ezera pludmali, kur ik pavasari atklājas mēslaines.

Talkošanai nepieciešamo materiālu – atkritumu maisu un cimdu – sagādi un saņemšanu koordinē pilsētas pašvaldība.

Latvijas poligoni ir solidāri lēmuši par Lielās Talkas bezmaksas atkritumu pieņemšanu no pašvaldībām. Lūdzam talkas dalībniekus savākt atkritumus maisos, jo arī Ludzā izgāztuve bez maksas pieņems tikai maisos savāktos atkritumus, uz kurieni tos nogādās SIA Ludzas apsaimniekotājs. Ap 200 maisiem sagādājusi arī rūpnīca POLIMĒRS.

Daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji tiek lūgti sakārtot savu māju apkārtni, pagrabus, kāpņutelpas vai atbrīvoties no sadzīves atkritumiem. Tamdēļ kopā ar savu māju vecākajiem jāizlemj, kurās dienās to ir visērtāk darīt. Tad māju vecākie ar SIA Ludzas apsaimniekotājs saskaņos konteineru uzstādīšanas grafikus māju kvartālos.

Iedzīvotāji, kuri vēlas piedalīties sakopšanas darbos arī pēc Lielās talkas, var pieteikties pa tālruni 65707403 vai personīgi domē.

Aicinām un lūdzam arī privāto teritoriju saimniekus sakopt savus īpašumus!

coloring.cool