LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Mostly clear
14°C
 
A A A

Sākas laikraksta “Diena” un telekompānijas TV3 rīkotais projekts Latvijas lepnums 2014

LL2014-500x500Jau 11. gadu laikraksts Diena un telekompānija TV3, piedaloties draugiem.lv, organizē projektu Latvijas lepnums, kurā tiek godināti pašaizliedzīgie un apņēmīgie cilvēki, kas kādam ir nesavtīgi palīdzējuši nelaimē, devuši cerību, iedvesmojuši vai piepildījuši klusu sapni. No 13. augusta līdz 15. oktobrim projekta organizatori gaida pieteikumus Latvijas lepnumam 2014.

Laikrakstā Diena akcijas laikā līdz gada beigām tiks publicēti stāsti par Latvijas lepnumam pieteiktajiem cilvēkiem. Otrajos Ziemassvētkos, 26. decembrī, Latvijas lepnums 2014 noslēgsies ar godināšanas ceremoniju kanālā TV3, kurā simboliskā Latvijas lepnuma balva – Zelta ābele – tiks pasniegta desmit nominācijās.

Par Latvijas lepnuma balvas laureātiem argumentētā diskusijā lemj Latvijas lepnuma žūrija.

MTG TV un radio vadītāja Latvijā Baiba Zūzena: «Pateicoties projektam Latvijas lepnums, mēs ik gadu pārliecināmies, cik daudz Latvijā ir gaišu, krietnu un nesavtīgu cilvēku. Viņi dzīvo tepat mums līdzās un ik gadu iedvesmo ikvienu no mums labiem darbiem.»

AS Diena valdes priekšsēdētājs Edgars Kots uzsver, ka Diena vienmēr ar gandarījumu un lielu atbildības sajūtu piedalās projekta rīkošanā, jo Latvijas lepnums ceļ gaismā to, kas mūsu dzīvēs ir patiesi vērtīgs. «Latvijas lepnums jau iegājis otrajā gadu desmitā, un nu jau droši var teikt, ka tas ir kļuvis par vērtīgu tradīciju un katru gadu no jauna atgādina, ka laba sirds, cilvēcīga rīcība un drosme ir zelta vērtē.»

Šogad projekts Latvijas lepnums notiek ar valsts akciju sabiedrības Latvijas dzelzceļš un Rīgas brīvostas pārvaldes gādību.

Latvijas lepnuma kandidātus var pieteikt, sūtot vēstules uz [email protected] vai pa pastu, adrese: Latvijas lepnums, Mūkusalas iela 15, Rīga, LV-1004, kā arī aizpildot pieteikuma anketu portālos www.diena.lv, www.tv3.lv un www.draugiem.lv/latvijaslepnums.

coloring.cool