LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 27. novembris
Lauris, Norberts
Ludza
Cloudy
0°C
 
A A A

Sākas akcija “Skolēni šķiro”

Lai veidotu pievilcīgāku un drošāku vidi sev apkārt un samazinātu ietekmi uz apkārtējo vidi, lai veicinātu dalītu atkritumu vākšanu pašvaldības teritorijā, veicinātu jauniešu izpratnes veidošanos par atkritumu šķirošanu un otrreizēju atkritumu pārstrādi, tiek izsludināta akcija “Skolēni šķiro”, kas norisināsies no 2012. gada 1. novembra līdz 2013. gada 31. janvārim.

Akcijā tiek aicināti piedfalīties Ludzas novada pašvaldības skolu 5. – 9. klašu skolēni. Skolēnu skaits vienā grupā nedrīkst pārsniegt 25 skolēnus. Akcijas galvenā balva ir klases ekskursija un gada zaļākās klases diploms, taču izlozes veidā tiks noteikti arī mēneša uzvarētāji, kas saņems balvu un diplomu.

Akcijas nolikums un pieteikuma veidlapa

coloring.cool