LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta
Ludza
Mostly cloudy
5°C
 
A A A

Sakarā ar ceļa remontdarbiem no 4. jūlija izmaiņas 4 autobusu maršrutos virzienā uz Ludzu

Sakarā ar ceļa remontdarbiem no 2018. gada 4. jūlija tiks slēgts autoceļa P49 posms KĀRSAVA–LUDZA–EZERNIEKI, kā rezultātā gaidāmas izmaiņas četros SIA “LUDZAS AUTOTRANSPORTA UZŅĒMUMS” apkalpotajos maršrutos.

Ceļa remontdarbu laikā gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr. 6577 Ludza–Goliševa–Kārsava–Ludza, Nr. 6572 Ludza–Blonti–Degļeva, Nr. 6588 Ludza–Kārsava–Zobļova un Nr. 6581 Ludza–Kārsava. Ņemot vērā, ka satiksme turpmākā viena mēneša laikā tiks organizēta pa apvedceļu V507 Seļekova-Degļova-Goliševa, V506 Malzūbi-Istalsna-Perekļi un pagasta ceļu, pasažieru apmaiņa šajā laikā netiks veikta pieturvietā Ļustiki un Blonti. Tāpat šajos maršrutos iespējama reisu kavēšanās.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem
izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Lilita Pelčere,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Valsts SIA “Autotransporta direkcija”

Tālr. 67356129, 26627578
www.atd.lv

coloring.cool