LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda
Ludza
Showers
9°C
 
A A A

Sāk vērtēt konkursa “Ludzas novada himna” darbus

Himna_komisija_verte_11-01-2017 (2)Trešdien, 11. janvārī, uz pirmo sēdi pulcējās Ludzas novada pašvaldības konkursa “Ludzas novada himna” žūrijas komisijas sēde, kurā tika atvērtas 8 anonīmas aploksnes ar konkursa darbiem (himnas demo versijas CD formātā, notis ar vārdiem un himnas teksts).

Līdz 23. janvārim žūrijas komisija vērtēs darbus un izvēlēsies labākos, kurus nodos tautas balsošanai Ludzas novada pašvaldības mājaslapā un pašvaldības informatīvajā izdevumā “Ludzas Novada Vēstis”.

Žūrijas sastāvā strādā: komisijas priekšsēdētāja Evita Podoļeca – Ludzas Mūzikas pamatskolas direktores vietniece izglītības jomā; komisijas locekļi Ēriks Čudars – Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolas kordiriģēšanas nodaļas vadītājs; Jānis Ivulāns – Ludzas novada domes deputāts; Inta Nagla – Ludzas vakara vidusskolas direktores vietniece mācību darbā; Aina Kairova – Ludzas pilsētas ģimnāzijas pedagoģe, kora pulciņa skolotāja.

Himna_komisija_verte_11-01-2017 (3)Saskaņā ar konkursa Nolikumu, ja iesniegtie darbi būs pietiekoši augstvērtīgi, atbilstošākais darbs iegūs Ludzas novada himnas statusu. Trīs veiksmīgākie pretendenti tiks apbalvoti ar Ludzas novada pašvaldības Pateicības rakstiem un naudas prēmiju: 700 eiro saņems konkursa uzvarētājs, 200 eiro un 100 eiro – attiecīgi divu citu labāko darbu iesniedzēji.

Ērika Bondarenko,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Svetlanas Rimšas foto

coloring.cool