LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-6°C
 
A A A

SAGLABĀJAM ĢIMENES DIBINĀŠANAS TRADĪCIJAS

27.07.2011.
Aprīļa mēnesī Ludzas novada Dzimtsarakstu nodaļa ar projektu “Ģimenes dibināšanas tradīciju saglabāšana Ludzas novadā” piedalījās VAS “Hipotēku un zemes banka” Klientu kluba “Mēs paši” izsludinātajā 2011.gada projektu konkursā. Projekts tika atbalstīts un 2011.gada 02.jūnijā tika noslēgts līgums par projekta finansēšanu un projekta īstenošanai piešķirti 250,00LVL.
Projekta mērķis ir saglabāt ģimenes dibināšanas tradīcijas, uzlabojot Ludzas novada Dzimtsarakstu nodaļas materiāltehnisko bāzi, iegādājoties mūzikas aparatūru, lai nodrošinātu svinīgāku bērnu un laulību reģistrēšanas ceremoniju nodrošināšanu.
Projekta ietvaros ir iegādāts muzikālais centrs, kas ļaus muzikālo pavadījumu atskaņot atbilstoši mūsdienu tehnoloģiju piedāvātajām iespējām. Plašāks mūzikas materiālu klāsts un lielākas izvēles iespējas ceremoniju muzikālajam pavadījumam pilnīgāk apmierinās apmeklētāju vēlmes.
Projekts ir īstenots un pateicoties VAS “Hipotēku un zemes banka” Klientu kluba “Mēs paši” atbalstam, Ludzas novada Dzimtsarakstu nodaļa var pilnā apjomā veikt pienākumus saskaņā ar 2005.gadā pieņemtā Civilstāvokļa aktu likuma 17.pantu, kas paredz laulību reģistrāciju svinīgos apstākļos.
Aija Andersone