LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Mostly sunny
19°C
 
A A A

Rudens ziedu paklāji “Pasaciņā”

DSCF070626. septembra rīts Ludzas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē „Pasaciņa” iesākās ar rosību. Pa visiem ceļiņiem vecāki kopā ar bērniem nāca uz bērnudārzu ar ziediem, krāsainām koku lapām, dārzeņiem, dabas veltēm, niedrēs, kastaņiem, ozolzīlēm utt.

Šajā dienā bija aicināti vecāki, kopā ar bērniem un skolotājām veidot rudens ziedu paklājus. Vairākās grupās aicinājumam palīdzēt atsaucās arī vecvecāki. Varēja vērot, kā agri no rīta kā skudriņas čakli rosījās ne vien mammas, bet arī tēvi. Katra grupa izvēlējās savu tēmu. Tika atveidoti grupu nosaukumi: taurenītis, mārīte, bitītes, saulīte, gliemezītis, zivtiņa, cālēns. Ļoti krāsains un spilgts izdevās Vinnijs Pūks ar medus podu, neparasti oriģināls – lietussargs, kā arī „saulainā sirds’’ un pasakainās spārītes, kas sasēdušās lielā ziedā. Dodoties mājup, mazuļi izrādīja savas grupas darbiņu, vairāki vēlējās nofotagrafēties.

Patiess prieks, ka ideja realizējās un izdevās. Paldies ikvienam, kas pielika savu izdomu un rociņas.

 

DSCF0666 DSCF0680 DSCF0692 DSCF0694 DSCF0695 DSCF0696 DSCF0697DSCF0686 DSCF0687 DSCF0689 DSCF0690

coloring.cool