LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 04. decembris
Baiba, Barba, Barbara
Ludza
Cloudy
-3°C
 
A A A

Rīt Ludza ROCKS!

little_rockBieži vien roks un rokmūzika daudziem asociējas ar piedzērušos jauniešu baru, ar salauztām mēbelēm un citām nekārtībām. Taču pēc jauniešu domām roks ir brīvība. Brīvība paust savu viedokli, kas, iespējams, nesakrīt ar vecākas paaudzes vēlmēm, brīvība izvēlēties savu ceļu dzīvē, brīvība pieļaut savas kļūdas. Roks nav vienkārši skaļš troksnis, tā ir mūzika.

Rokmūzikas festivāls Ludzā notiek jau ceturto reizi, bet šogad pirmoreiz – ārā, brīvā dabā. Laukumā pie pašvaldības ēkas tiks uzstādīta  lielā āra skatuve. Sēdvietas  koncerta apmeklētājiem nav paredzētas, klausītāji varēs aktīvi atbalstīt mūziķus.  Plānots, ka koncerts turpināsies trīs stundas. Katrai grupai atvēlētas 20 minūtes. Programmu vadīs Arnis Krancāns, Ludzas Tautas nama speciālists.

Ir pieteikušās 5 grupas: „Weid Wednedays” un  „Trešais Ņutona lykums” no Rēzeknes, „Gondreiž  10nīkā” no Kaunatas, kā arī divas ludzāniešu grupas. Grupā „HMRP” spēlē Viktors Vibornijs, Gints Sarkans, Jānis Anspoks, Aleksejs Lisovecs. Grupā „Bastilija” – Viktors Vibornijs, Vjačeslavs Krutajevs, Valērijs Stepanovs, Aleksejs Lisovecs.

Koncertā skanēs roks, alternatīvais roks, poproks, pops un citi mūzikas stili.

Sestdien, 16. jūlijā, jau no plkst. 12.00 grupas sāks mēģināt. Koncerts sāksies plkst. 19.00. Šī diena pilsētā paies rokmūzikas gaisotnē. Koncerts “Little Rock” ir viens no plānotajiem novada Jauniešu gada pasākumiem.

coloring.cool