LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Partly cloudy
-4°C
 
A A A

Rokkoncerts Ludzā

Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs īsteno projektu “LittleRock” Ludzas novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes MAZO KULTŪRAS PROJEKTU konkursa ietvaros.

Projekta mērķis ir veicināt kultūras norišu daudzveidību Ludzas novadā un popularizēt rokmūzikas virzienu Ludzas novadā. Projekta ietvaros šī gada 27. decembrī Ludzas Tautas namā notiks rokkoncerts “LittleRock”. Koncertā var piedalīties vokāli-instrumentālās rokgrupas, kuru dalībnieku vecums ir no 15 līdz 25 gadiem. Dalībnieki varēs izpildīt līdz 4 dziesmām.

Pieteikties dalībai rokkoncertā var līdz 15. decembrim, aizpildot pieteikuma anketu, kur norādīs grupas nosaukums, grupas dalībnieku vārds, uzvārds, vecums un pārstāvētais novads, repertuārs, grupas vadītāja kontaktinformācija, līdzi paņemto instrumentu saraksts un radošā biogrāfija un aizsūtot uz e-pastu jklietussargs@inbox.lv. Rokkoncerta nolikumu un pieteikuma anketu var atrast https://ludzasnovads.lv/.

Konkursa Nolikums