LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 31. jūlijs
Ruta, Rūta, Sigita, Angelika
Ludza
Mostly sunny
23°C
 
A A A

Robotikas entuziastiem veicas arvien labāk

Sestdien, 24. februārī, notika VISC organizētās Latvijas skolēnu robotikas sacensības “Siguldas Robotu kauss 2018”. Tās ir jau tradicionālas sacensības, un to popularitāte ar katru gadu pieaug. Dažādās disciplīnās piedalījās 57 Latvijas skolu komandas, bija pieteikti vairāk nekā 300 roboti.

Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 6. klases skolēni Teodors Romanovskis un Markuss Līpacis. Mūsu robotikas entuziasti, piedaloties sacensībās, gūst pieredzi un arī arvien labākus rezultātus. Šoreiz Teodors un Markuss, darbojoties vienotā komandā, izcīnīja 1. vietu VEX robotikas disciplīnā “Vadīšanas prasmes”. Šais sacensībās, 2 minūšu laikā vadot svešu robotu, jāizpilda paredzētie noteikumi. Par uzvaru komanda saņēma veikala Tomega dāvanu karti 100 eiro vērtībā.

Teodoram labi veicās arī mini dronu lidināšanas sacensībās, kur viņš ierindojās 6. vietā un saņēma Atzinības balvu.

Gatavojoties sacensībām, skolēnus atbalsta skolotāja Ināra Petrovska.

Vanda Žulina

coloring.cool