LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 26. novembris
Sebastians, Konrāds, Sebastijans
Ludza
Cloudy
0°C
 
A A A

Riteņbraukšanas sacensības lieliem un maziem

4.maijā, Ludzā notiks Ludzas novada riteņbraukšanas sacensības, veltītas Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienai.
Sacensību organizētājs Ludzas novada pašvaldība aicina piedalīties šajā pasākumā visus novada iedzīvotājus. Velobrauciens paredzēts pa pilsētas ielām un apkārt Mazajam Ludzas ezeram. Uzvarētāji tiks noteikti katrā vecuma grupā (-20; 20+), sieviešu un vīriešu konkurencē pēc labākā laika uzrādīšanas.
Dalībnieki sacensībām var pieteikties sacensību dienā līdz plkst.10:30, kur arī saņems dalībnieka kārtas numurus. Pulcēšanās vieta – Ludzas pilsētas stadions. STARTS – plkst.11:00. Kontaktinformācija pa tālruni: 28351822 (Andrejs Narnickis).
Sacensību nolikums pieejams Ludzas novada pašvaldības mājas lapas www.ludza.lv sadaļā “Sports”.

coloring.cool