LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 30. jūlijs
Valters, Renārs
Ludza
Partly sunny
21°C
 
A A A

Rēzeknes novada kauss hokejā aizceļo uz Ludzas novadu

DSC08703Spītējot aukstajam laikam, sestdien, 26.janvārī Rēzeknes pilsētas slidotavā pulcējās sešas hokeja komandas no vairākām Latgales pilsētām un novadiem, lai spraigās cīņās uz ledus noskaidrotu šī gada Rēzeknes novada kausa hokejā ieguvējus. Īpaši interesantas izvērtās finālspēles: trešo vietu tikai pēcspēles soda metienos izcīnīja komanda „Ritini”, savukārt spēlē par 1.vietu pēdējie vārti tika gūti vien pāris sekundes pirms pamatlaika beigām, kad ar rezultātu 1:3 Cirmas Sporta kluba komanda pārspēja Gaigalavas hokejistus. Apbalvojot labākās komandas ar medaļām un hokeja ripām, Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs novēlēja tikpat aizraujošus komandu dueļus arī nākamgad gaidāmajā ceturtajā Rēzeknes novada kausa izcīņā: „Lai uzvarētāji saglabā savas līderpozīcijas, un lai pārējām komandām izdodas viņus pārspēt!”

Madara Ļaksa,

Rēzeknes novada sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool