LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
9°C
 
A A A

Rēzeknes biznesa inkubatora konsultācijas konkursa “Esi uzņēmējs Ludzas novadā 2018” pretendentiem

Biznesa ideju autoriem, topošajiem un jaunajiem uzņēmējiem, kuri gatavojas iesniegt projektus konkursā “Esi uzņēmējs Ludzas novadā”, ir iespēja izmantot konsultācijas pieteikumu sagatavošanā. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Rēzeknes biznesa inkubators aicina uz konsultācijām šā gada 15. maijā (otrdien) no pl.10.00 līdz 12.00 Ludzas novada pašvaldības mazajā zālē (3.stāvā).

Konsultācijas var saņemt arī Rēzeknes biznesa inkubatora telpās (Baznīcas ielā 19, Rēzeknē), iepriekš gan sazinoties ar biznesa inkubatoru un vienojoties par pieņemamāko laiku konsultācijai. Informācija saziņai tālr. 62401095, e-pasta adrese [email protected].

LIAA Rēzeknes biznesa inkubatora darbības teritorijā ietilpst arī Ludzas novads, tāpēc jau iepriekšējā konkursā inkubatora speciālisti gan nodrošināja konsultācijas projektu sagatavošanās, gan arī piedalījās biznesa ideju un plānu dzīvotspējas un ekonomisko ieguvumu izvērtēšanā.

Biznesa ideju autoriem un jaunajiem uzņēmējiem, tostarp arī pašvaldību organizēto biznesa ideju konkursu dalībniekiem, ir iespēja pieteikties biznesa inkubatoru programmas atbalstam. Plašāk par pieejamo atbalstu var uzzināt individuālajās konsultācijās 15. maijā vai arī piesakoties sarunai kādā citā ērtā laikā Rēzeknes biznesa inkubatorā.

Par biznesa inkubatoru

Rēzeknes biznesa inkubators ir viens no 15 LIAA 2016. gadā izveidotajiem biznesa inkubatoriem. Rēzeknes biznesa inkubatora pakalpojumi pieejami biznesa ideju autoriem un jaunajiem komersantiem 11 pašvaldību administratīvajā teritorijā Ziemeļaustrumlatgalē, tajā skaitā Rēzeknes pilsētā, Ludzas, Kārsavas, Zilupes, Ciblas, Balvu, Viļakas, Rugāju, Baltinavas, Rēzeknes un Viļānu novados. Informācija par pieteikšanās kārtību inkubatorā un cita saistoša informācija ir publicēta LIAA mājaslapā sadaļā “Biznesa inkubatori” šeit: http://www.liaa.gov.lv/lv/fondi/2014-2020/biznesa-inkubatori.

Kontaktinformācija:

LIAA Rēzeknes biznesa inkubators
62401095, [email protected]

coloring.cool