LV EN

Pirmdiena, 2022. gada 28. novembris
Rita, Olita, Vita
Ludza
Mostly cloudy
-1°C
 
A A A

Rēzeknē 1. jūnijā būs Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas rīkotā atvērto durvju diena un notiks akcija “Karstais telefons”!

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Rēzeknes reģiona inspektores Rita Vasiļjeva, Gunita Kopeika un vecākā referente Inese Upe piektdien, 2012. gada 1. jūnijā, rīko atvērto durvju dienu, kas veltīta Starptautiskajai bērnu tiesību aizsardzības dienai.
Bērni, vecāki, aizbildņi, audžuģimenes, speciālisti un citi interesenti laipni aicināti no plkst. 10:00 – 16:00 apmeklēt inspektorus Rēzeknē, 18. novembra ielā 16, otrajā stāvā, 210. kabinetā, kur atvērto durvju dienas ietvaros inspektores sniegs konsultācijas par jautājumiem saistībā ar bērnu drošību, pamatvajadzību un interešu nodrošināšanu, kā arī par savstarpējo attiecību jautājumiem, to risināšanas iespējām (bērns – vecāks, vecāks – vecāks, bērns – pedagogs, vecāks – pedagogs, bērns – bērns) u.c. jautājumiem.
Vienlaikus no plkst. 10:00 – 16:00 darbosies Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Rēzeknes reģiona “Karstais telefons” 64 628 144, kur tiks sniegtas atbildes uz interesentu jautājumiem par bērnu tiesību nodrošināšanu un piedāvāta iespēja saņemt konsultācijas saistībā ar bērnu tiesību un interešu ievērošanu pašvaldībās.
Papildus informācijas nepieciešamības gadījumā lūgums sazināties ar inspektorēm elektroniski [email protected], [email protected], [email protected] vai pa tālruņiem 64 628 144 vai 64 628 145.