LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Mostly clear
-19°C
 
A A A

Rekonstruēs Latgales ielas posmu Ludzā

No aprīļa līdz oktobrim notiks darbi projekta Tranzītielas P49 Latgales ielas posma no K. Barona ielas līdz Latgales šķērsielai rekonstrukcija Ludzas pilsētā. Šajā Latgales ielas posmā tiks nomainīts asfaltsegums, ierīkoti jauni trotuāri, apgaismes laternas, pazemes elektrolīniju pievadi mājām, lietus kanalizācija.

Darbus veiks konkursa kārtībā izvēlētā firma SIA Lemminkainen Latvija. Šobrīd notiek veicamo darbu gaitas un satiksmes organizācijas saskaņošana ar Latvijas valsts ceļiem. Darus tika lemts virzīt sākot no pilsētas nomales uz centra pusi. Autovadītājiem, arī gājējiem būs jārēķinās ar neērtībām un jāseko satiksmes ierobežojumiem.

Projekta kopējās izmaksas – Ls 1, 9 miljoni (85% – ERAF finansējums, 3% – valsts finansējums, 12% – pašvaldības līdzfinansējums).

coloring.cool