LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

Reklāmas plakātu konkurss par pārtikas atkritumiem

konkurss_atkritumi_239x1782013. gada 5.jūnijā Apvienoto Nāciju Organizācija sadarbībā ar Ziemeļu Ministru padomi uzsāks reklāmas plakātu konkursu par pārtikas atkritumiem: „Domā. Ēd. Taupi – Ziemeļvalstu un Baltijas valstu reklāmas plakātu konkurss”.

Aicinām profesionālus māksliniekus un amatierus no Ziemeļvalstīm un Baltijas valstīm konkursam iesniegt laikrakstu reklāmas plakātus, kas iedvesmo samazināt pārtikas atkritumus.

Konkursa darbu iesūtīšanas termiņš – 2013.gada 11.augusts. Galveno balvu 5000 eiro apmērā Ziemeļu Ministru padome uzvarētājam pasniegs īpašā sarīkojumā Kopenhāgenā 2013.gada 4.oktobrī.

Konkursā var piedalīties ikviens, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu un dzīvo kādā no Ziemeļvalstīm (Dānija, Somija, Islande, Norvēģija un Zviedrija), Baltijas valstīm (Igaunija, Latvija, Lietuva) vai Ziemeļrietumu Krievijā.

Plašāku informāciju par konkursu meklējiet: www.thinkeatsave.org/nordiccompetition

coloring.cool