LV EN

Otrdiena, 2022. gada 06. decembris
Niklāvs, Niks, Nikolajs
Failure notice from provider:
Location does not exist.
A A A

REĢIONĀLAIS FORUMS “IESPĒJU LATGALE”

“Tikai iespēja visiem kopīgi – iedzīvotājiem, uzņēmējiem, pašvaldībām, NVO un ministrijām – veidot reģiona attīstības procesu, nevis vertikāli pieņemti politiski un administratīvi lēmumi, nodrošina veikto pasākumu efektivitāti un pozitīvu ilgtermiņa attīstību” – sacīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs 2012. gada februārī aicinot ikvienu Latgales un arī Latvijas iedzīvotāju, uzņēmēju un pašvaldības darbinieku iesniegt savas idejas Latgales reģiona attīstībai.
Esam saņēmuši vairāk kā 400 ierosinājumu, ideju, konkrētu piedāvājumu par reģionā veicamajiem pasākumiem uzņēmējdarbībā, izglītībā, infrastruktūras uzlabošanā un citās jomās. Visi ierosinājumi tiek strukturēti izvērtēti ekspertu grupās, identificējot būtiskākos veicamo aktivitāšu virzienus, kas izsakāmi atslēgas vārdos – mobilitāte, sadarbība, resursu pieejamība, iniciatīva.
2012. gada 11.aprīlī Daugavpils Universitātē notiks reģionālais forums “Iespēju Latgale”, kurā ikviens interesents varēs iepazīties ar saņemtajiem ierosinājumiem un gūt ieskatu ideju apkopošanas un analīzes procesā. Forumu radošā gaisotnē vadīs Haralds Burkovskis un tajā piedalīsies arī vairāki ministri (vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs, ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts u.c.). Ikviens interesents tiek aicināts reģistrēties dalībai forumā VARAM mājas lapā aizpildot anketu. Ņemot vērā ierobežoto vietu skaitu, lūdzam katru pašvaldību deleģēt ne vairāk kā piecus pārstāvjus. Savukārt tiem, kuri nevarēs būt klāt Foruma norises vietā, būs iespējams to vērot interneta tiešraidē VARAM mājas lapā.
“Iespēju Latgale” – mūsu kopīgi veidota Latgale!


Kristaps Kaugurs
ministra padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
tālrunis: 28321777
e-pasts: kristaps.kaugurs@varam.gov.lv