LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 02. augusts
Stefans, Normunds
Ludza
Mostly clear
14°C
 
A A A

Ražots Ludzas novadā – atbalstot vietējo, mēs atbalstām viens otru!

Ludzas novada mājaslapas sadaļā “Uzņēmējdarbība” top jauna sadaļa “Ražots Ludzas novadā“, kur vienuviet tiks apkopoti vietējie ražojumi. Aicinām iesaistīties ikvienu Ludzas novada uzņēmēju, mājražotāju, zemnieku un atsūtīt  īsu aprakstu par sevis piedāvāto preci/pakalpojumu.

Informācijas publicēšanai par uzņēmumu, uzņēmēji aicināti sagatavot šādu informāciju – uzņēmuma nosaukums, logo, adrese, telefons, e-pasts, mājaslapa, sociālie tīkli un preces/pakalpojumi, ko uzņēmums piedāvā.

Lūdzam sūtīt informāciju uz e-pastu [email protected]

Šobrīd izvēlēties vietējo ražotāju produkciju ir tik svarīgi kā vēl nekad! Aicinām ikvienu Ludzas novada iedzīvotāju atbalstīt vietējos uzņēmējus, mājražotājus un zemniekus!  

 

 

Informāciju sagatavoja Jana Dukaļska, Ludzas novada pašvadības sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

coloring.cool