LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Mostly clear
-7°C
 
A A A

Rāznas nacionālā parka diena Lielajā Liepukalnā 26.maijā

Dabas aizsardzības pārvalde aicina uz Latvijas dabas aizsardzības simtgadei un Rāznas nacionālā parka 5 gadu jubilejai veltītu pasākumu, kas notiks 26.maijā Lielajā Liepukalnā, Rēzeknes novada Kaunatas pagastā.
Plkst.12.00. svinīga svētku atklāšana.
Svētku turpinājumā: jubilejas liepu stādīšana, dabas izziņas spēles, radošās darbnīcas, ekskursija uz skatu torni gida pavadībā.
Svētku noskaņu radīs dabai un pavasarim veltīts tautas mākslas kolektīvu koncerts, Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas un Rēzeknes augstskolas studentu darbošanās, skolu audzēkņu teatralizētas prezentācijas, amatnieku tirdziņš, godu saimnieču cienasts.
Gaidāmi arī citi pārsteigumi.
Ieeja brīva, sēdvietas netiks nodrošinātas.