LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
9°C
 
A A A

Raivis Isakovičs uzvar konkursā “Diena kā piedzīvojums”!

Raivis Tikai_merktieciba_un_uzdrikste_1Konkursa “Diena kā piedzīvojums” ietvaros 15–20 gadus veciem jauniešiem tika sniegta iespēja pierādīt sevi dažādās jomās, piemēram, mākslas, mūzikas, zinātnes, sporta, moderno tehnoloģiju un citās. Konkursu rīkoja SIA “Narvesen Baltija”. Piecu labāko un pārliecinošāko pieteikumu autori pa vienam no katra Latvijas reģiona saņems līdz 2000 eiro finansējumu sava talanta attīstībai un ieceru īstenošanai.

Par Latgales reģiona uzvarētāju kļuva 16 gadus jaunais Raivis Isakovičs, kurš sapņo kļūt par video operatoru. Par saņemtajiem līdzekļiem viņš iegādāsies video kameru, gaismu komplektu un statīvu, kas ļaus viņam biežāk iesaistīties ar filmēšanu saistītos projektos un pilnveidot savas prasmes.

Balsošana par “Diena kā piedzīvojums” dalībniekiem notika konkursa mājaslapā, pieteikumus izskatīja un izvērtēja konkursa žūrija. Kopumā dalībai konkursā pieteicās 44 jaunieši no visas Latvijas.

Ziņu sagatavoja

Svetlana Rimša,

sabiedrisko attiecību vadītāja

coloring.cool